est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Aastavahetus Pädaste mõisas koos Curly Stringsiga

Hind al 250 €

  • Müügiperiood 28.10.19 - 22.12.19

Aastavahetus Pädaste mõisas koos Curly Stringsiga

Pädaste Mõisas ütleme head aega sellele aastale ning võtame vastu uue ühe elegantse õhtuga, mis on täidetud bluegrass muusika, imelise toidu, ilutulestiku, ennustamise, üllatuste ja paljude naerudega.
Chef de Cuisine Stefan Berwanger ja Chef Pâtissier Achim Braitsch on koostanud suurepärase 5-käigulise õhtusöögi selleks õhtuks. Curly Strings, kõrgelt auhinnatud ansambel, esitab oma kõige kuulsamaid lugusid nii eesti kui ka inglise keeles.  Muinasjutuline õhtu kulmineerub keskööl tulede mere ja ilutulestikuga. Peale seda järgneb laulmine klaveri ääres kuni varajaste hommikutundideni.

Aastavahetus Pädastes – 250 € külalise kohta, sisaldub 5-käiguline aastavahetuse õhtusöök, tervitusjook ning kogu õhtu meelelahutus, lastele vanuses 6-12 on hind 80 €.

Õhtu algab 19:00 tervitusjoogiga.
Aastavahetuse pidu on eksklusiivne ja intiimne; külaliste arv on piiratud 50-ni.

Dresscode
Pidulik bluegrass, värvid, tekstuurid, ruudulised mustrid, sukahoidjad, mütsid, kitsad või vintage lipsud, siid, lillemustriga või ühevärvilised ülikonnad, vestid.

Lisaks aastavahetuse peole kutsub Pädaste mõis teid nautima imelist talvepuhkust Muhu saarel 27. detsembrist 2019 kuni 02. jaanuarini 2020, küsi pakkumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee