est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Ahvenamaa - idülliline saarestik Läänemeres

Hind al 250 €

  • Müügiperiood 01.06.20 - 24.07.20

Tallink pakub juunis ja juulis kord nädalas võimalust reisida Ahvenamaale!

Ahvenamaa pakub elamusi mitmele maitsele. Reisisihtpunktina on Ahvenamaal mitmeid eeliseid. Mitmekülgne loodus pakub valikuvõimalusi nii saarestiku ääreala saarte karmide tingimuste kui ka sõbralike lehtmetsade sõpradele. Kõike seda jõuab kogeda isegi ühe reisi jooksul, sest vahemaad saarestikus on väikesed.
Ahvenamaa saareriigis valitseb rahu, mis meelitab rändurit ikka uuesti tagasi pöörduma saarestiku omapärase looduse rüppe. Siin on käänulised teed, sulnid puumajad, õunapuud, lehtpuusalud ning sillerdavad meremaastikud pea iga nurga ja künka taga. Puhkus Ahvenamaal on rõõm silmale ja hingele, maitsemeele ahvatlustest rääkimata.

6500 väikesaarest koosnev Ahvenamaa on väga sobiv nii seiklus- ja hobiturismi kui ka perepuhkusesihtkoht. Saarestikku armastavad nii kirglikud kalamehed, nimetades paika "haugipüügi paradiisiks" kui rattasõidunautlejad, kelle jaoks on saartel lausa ideaalsed liiklusolud! Soovi korral saab ööbimispaigaks valida hotelli, koduselt hubase bed&breakfast`i, looduslähedase kämpingu või eraldi puhkemajakese ranna ääres.

Seoses Eesti ja Soome vaheliste reisipiirangute leevendamisega juunikuust pakub Tallink sel suvel juunis ja juulis korra nädalas võimalust reisida Ahvenamaale.

Kaks esimest väljumist Maarianhaminasse toimuvad juba 19. ja 26. juunil ettevõtte kruiisilaeval Baltic Queen, juulikuised väljumised toimuvad 03., 10., 17. ja 24. juulil 2020.

Väljumiste täpsem ajakava on järgmine:
Väljumine Tallinnast kell 18.00, saabumine Maarianhaminasse järgmisel hommikul kell 9.00
Väljumine Maarianhaminast kell 18.00, saabumine Tallinnasse järgmisel hommikul kell 10.15.

Ahvenamaa reisidele on oodatud nii jalgsi, rattaga, mootorrattaga kui ka autoga reisijad.

Ahvenamaa edasi-tagasi pileti hinnad:
Neljane B-kajut al 250 €
Neljane A-kajut al 338 €  

Lisaks on võimalik tellida:
- hommikusöök al 13 € / inimene
- õhtusöök al 26 € / inimene
 

Küsi julgelt lisa Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee