est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

airBalticu lennud Thessalonikisse

Hind al 215 €

  • Müügiperiood 05.08.20 - 10.10.20
  • Reisivahemik 4.09. - 10.10.20

Thessaloniki ja Halkidiki poolsaar

Kreeka suuruselt teine linn Thessaloniki on mereäärne suurlinn, mis peidab endas rohkelt ajalugu, vaatamisväärsusi, kohvikud, taverne ning meeleolukat ööelu. Tegemist on miljonilinnaga, mis on suutnud säilitada väikse linna sõbraliku õhkkonna ja võlu.
Thessaloniki sümboliks on mereäärsel promenaadil asuv Valge torn mille vaateplatvormilt avanevad vaated linnale ja promenaadile. Linna kaitsepühakule pühendatud Demetriuse basiilika, mis on üks suurejoonelisemaid varakristlikust ajast pärinevaid kreeka ortodoksi kirikuid.
Thessaloniki on ka väravaks Halkidiki poolsaarele, mis on tuntud oma imelise looduse poolest - rohelised mäed, liivarannad ja kristallselge merevesi. 

Pakkumaks rohkem võimalusi Kreekasse kui selle suve populaarseimasse ning turvalisimasse sihtkohta lendamiseks, alustab lennufirma airBaltic 4. septembril otselende Riiast Thessalonikisse.

Lennud toimuvad kuni 10. oktoobrini kahel päeval nädalas (Riia-Thessaloniki teisipäeviti ja laupäeviti, Thessaloniki-Riia kolmapäeviti ning pühapäeviti). Lende on mugav kombineerida ka Tallinn-Riia otselendudega.

Lennupiletite hinnad algusega Tallinnast kiirematele broneerijatele al 215 € / reisija
 
Ekskursioonid:
Pakume laias valikus ekskursioone. Näiteks on toodud mõningad ekskursioonid inglisekeelse giidiga. Küsi lisa vastavalt oma täpsematele reisisoovidele!
 
Thessalonki linna jalgsiekskurioon kohaliku elanikuga - 30 € / inimene, kestvus 2-6 tundi
Olümpose mägi ja Dion - 50 € / inimene, kestvus 8 tundi
Meteora ja kloostrid - 60 € / inimene, kestvus 11 tundi 
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite olemasolu, lennupileti hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.