est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

airBaltic lennud Dubaisse

Hind al 446 €

  • Müügiperiood 25.03.21 - 01.09.21
  • Reisivahemik 01.09.21 - 25.03.22

Linn, kus kõik on maailma suurim

Kõrbetest ümbritsetud Dubai on kui külluslik unelm - arvukad peened kaubanduskeskused, tipptasemel restoranid, luksuslikud spaakompleksid, esmaklassiline teenindus.
 
Dubais on kõik maailma suurim. Dubai sümboliks on maailma kõrgeim pilvelõhkuja-828 m kõrgune Burj Khalifa. Palm Jumeirah on maailma suurim tehissaar, kus paikneb Lähis-Ida suurim veepark Aquaventure, milles liugu saab lasta ka läbi haikala-akvaariumite. Maailma suurim kaubanduskeskus Dubai Mall hõlmab endas üle tuhande kaupluse ja saja restorani. Emirates Mall kaubanduskeskusest leiab muuhulgas ka nõlva mäesuusatamise harrastamiseks.
 
Pärsia lahe liivarandades saab nautida rahulikku puhkust kaunis ümbruses. Laitmatult korras ja puhastel ranna- ja basseinialadel ei kohta häirivalt pealetükkivad kaubitsejaid.
 
Džiibisafari käigus saab romantilistel liivadüünidel päikeseloojangut nautida ning beduiinilaagrites kangastuvad tuhande ja ühe öö muinasjutud.
 
Oktoobris avatakse Dubais Expo 2020 , uudisena on airBaltic oma talvisesse lennugraafikusse vahemikus 1. september 2021 – 25. märts 2022 lisanud otseühenduse Riiast Dubaisse. Otselennud Riiast saavad toimuma neljal korral nädalas, lende on mugav kombineerida ka Tallinn – Riia otselendudega.
 
Uus ühendus annab ka võimaluse reisida Dubai rahvusvahelisest lennujaamast (DXB) mugavalt edasi Kesk-Ida, Aafrika ja Aasia Vaikse ookeani piirkondadesse.
 
Tallinn – Dubai lennupiletite hinnad kiirematele broneerijatele al 446 € / reisija
 
Lisatasu eest:
- majutus
- reisikindlustus
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas
 
Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee
 
* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite olemasolu, lennupileti hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.