est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Ärikliendi teenused

Wris Reisibürool on kogemused ametireiside korraldamises aastast 1991. Meie reisikonsultandid suudavad tagada kõrgetasemelise ja personaalse teeninduse tänu rahvusvahelistele partnerite võrgule ja broneerimissüsteemidele, hoides nii kokku teie väärtuslikku aega.  

Pakume kõikidele lepingulistele klientidele personaalset teenindust: ühte klienti teenindab vastavalt kliendi eelistusele konkreetne reisikonsultant või tiim, kes teab kliendi soove ja vajadusi ning oskab alati teha sobivaima pakkumise. Lisaks pakume 24/7 kliendituge.

Wris Reisibüroo kontakt lepingulistes küsimustes:
e-mail:  admin@wris.ee

telefon: 612 9130

Lisaks klassikalistele reisiteenustele korraldab Wris firmadele ja asutustele vastuvõtte, presentatsioone, seminare, konverentse, suve- ja talvepäevi ning pidusid.  Seda kõike koos meelelahutuse ja toitlustusega. Pakume abi nii kogu programmi koostamisel kui ka sündmuse läbiviimisel

Erihuvidega ekskursioonid: näiteks mõisaekskursioonid, veinide degusteerimised, retked ajaloolistel radadel. Pakume erihuvidega gruppidele ja individuaalidele põnevaid ja ainulaadseid seiklusi, mis on välja töötatud tuginedes kliendi personaalsetele vajadustele ja soovidele.

Motivatsioonireis võib toimuda Eestis või ka välismaal. Näiteks Vormel 1 etapile sõit, kõrbesafari või orienteerumismäng põnevas ja tundmatus sihtkohas.

Motivatsioonireisid sobivad:

  • lojaalse töötaja premeerimiseks
  • hea koostööpartneri tunnustamiseks või tänamiseks
  • kasuliku ühendamiseks meeldivaga (team-building Sinu meeskonnale suvepäevade raames).

Heaks kingituseks töötajale või koostööpartnerile on Wrisi kinkekaart. Nii jätad kingi saajale võimaluse valida just see õige ja sobiv! Tutvu Wrisi kinkekaardi tingimustega siin>

Küsi pakkumist reisiala asjatundjatelt!

E-post: tellimus@wris.ee
Tel: 612 9130