est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Tansaania

  • Müügiperiood 22.10.19 - 08.08.21

Kristjani seiklused Aafrikas Tansaanias!


Sellel nädalal on Kristjan Aafrikas Tansaaniat avastamas. Tema reisi ettevalmistustest ja seiklustest saate lähemalt lugeda siit samast lehelt. Otseülekanded kohapealt ning kiirem info saabub Wris’i instagrami.
Kristjan on käinud enda lühikese eluea jooksul juba 29 riigis. Tema reisikogemused on olnud seinast seina. Kui olete kunagi mõelnud Tansaaniat või üleüldiselt Aafrikat külastada, siis kindlasti jälgige tema tegevusi Wris’i Instagrami läbi, sealt leiate kõige vahetuma info tema seiklustest.


Ettevalmistused
Parim viis reisiks valmistumiseks on vaadata sihtkoha kohalikku ilmateadet, et teada, mida kaasa võtta. Kindlasti tuleks uurida hinnataset ja valuutat ning küsida näpunäiteid inimestelt, kes on sihtkohas juba varem käinud.

Kristjan intervjueeriski selleks elupõlist rändurit ja varem Aafrikat külastanud Kertu Jukkumit.
Videot sellest näed siin!

Elu Tansaanias

Tansaania

Tansaanias elab
44 miljonit elanikku, riigi pindala on 945 087 km2, mis on veidi vähem kui 21 korda Eesti pindalast suurem. Peaaegu 30% Tansaaniast on rahvuspargid, seal asuvad ka näiteks Aafrika kőrgeim mäetipp Kilimanjaro ja suuruselt teine järv Tanganyika. Lisaks vőrratud valgete liivadega rannad Sansibaril. Viimast ümbritseb sinav India ookean, mis pakub silmipimestavalt ilusaid sukeldumise lokatsioone.

Kristjani sőnul on Sansibaril väga palju potentsiaali. Seal on lopsakas ja kena loodus. Kahjuks ei ole kohalikel palju resursse ja teadmisi, et kogu selle ilu eest piisavalt hoolt kanda. See tähendab, et mőndades kohtades on tänavad väga katkised ja kohalike kodud lagunenud. Klasside vahe on väga suur. Samas on turistid väga teretulnud, sest toovad tööd ning sissetulekuid paljudele kohalikele peredele.

Sansibar-aerofoto

Kohalikud 
kasvatavad enamasti riisi, puuvilju ja mõnel pool ka kohvi, 50% elatusallikatest on turism, seega on idarannikul palju hubaseid 4 ja 5 tärni hotelle ning kuurorte. Ookeani äärsed liivaste randadega vähemalt nelja tärniga hotellid on ka Kristjani soovituseks Sansibari külastajatele. Kohati võib juhtuda, et lihtsalt madalamate tärnidega peatumispaigad ei vasta Euroopa standarditele. Idaranniku valgete liivarandade üks huvitavamaid fenomene on, et tõusu ja mõõna vahe on väga suur. Kohati sõidetakse seal, kus pidanuks vesi olema ka autodega või matkatakse jalgsi.

Sansibarist liigub Kristjan edasi Kilimanjaro lähistele, selle kohta saate lähemalt infot juba Wris'i Intsagramist!

Tansaanias on näha palju. Seda kőike sőnadesse panna on vőimatu. 
Kristjani seiklustest kuuled ja näed rohkem Wris'i Instagramis.


Kui soovid aga ise Tansaania seiklustest osa saada, siis leia endale sobiv pakkumine.

Privaatsafari inglise keelse giidiga. 
Sansibar 
G Adventuresi lehelt leiad mõned Tansaania reisid!