est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Uus-Meremaa seiklus

Hind al 999 €

 • Müügiperiood 05.08.18 - 31.01.19

Seikle Uus-Meremaal ja reisi kohapeal omal käel - rendiautoga!

Aoteaora tähendab maoori keeles "pika valge pilve maa". Uus-Meremaa on viimaseks maismaatükiks, mille inimesed asutasid. Polüneesia meresõitjad saabusid sinna millalgi 11. ja 13. sajandi vahel ning panid aluse maoori kultuurile. Just tänu eraldatusele on Uus-Meremaal säilinud ürgne loodus. Uus-Meremaa on tuntud ka oma veinide ja kiiviistanduste poolest. Teemareiside armastajatele pakub kindlasti huvi "Sõrmuste Isanda" filmimispaikade külastus. Mitmekesised maastikud, imeline loodus ja iidne maooride kultuur - kõik see kokku loob ideaalsed eeldused unustamatuks reisiks!

 1. Päev Auckland

Saabumine Aucklandi, transfeer lennujaamast hotelli, et pikast lennureisist puhata ja linnaga tutvuda. Majutus Auckland City Hotel’is.

 1. Päev  Auckland - Rotorua

Peale väikest puhkust Aucklandis ootab reisijaid rendiauto, et alustada oma avastusretke Uus-Meremaal. Plaanitud sõit Aucklandist Rotoruasse. Tee peal soovitame külastada Waitamo koopaid, mis on Põhjasaare tuntuim vaatamisväärsus. Koopad on tuntud helendavate putukate poolest, kes pakuvad imelisi vaateid igal aastaajal. Samuti jäävad tee peale kiiviistandused ja Hobbiton. Kui oled "Sõrmuste Isanda" filmide armastaja, küsi kindlasti lisa ekskursioonide kohta. Ööbimine Rotoruas Union Victoria Motor Lodge’is.

 1. Päev Rotorua

Rotorua on tuntud oma termaalvee ja maooride poolest. Linnas asub hulganisti spaasid ja just siin on kõige paremini säilinud iidsete maooride kultuur. Võimalus külastada termaalalasid ja mudavanne, lõõgastuda spaas ja vaadata maooride tantse ning kuulata laule. Ööbimine Rotoruas Union Victoria Motor Lodge’is.

 1. Päev Rotorua - Wellington

Teekond jätkub lõuna poole mööda kuulsa Taupo järve kallast ja edasi piki Desert Road’i. Teele jääb Tongariro Rahvuspoark, kus asuvad kolm suurt vulkaani Ruapehu, Tongariro ja Ngauruhoe. Nautides imelisi vaateid, jätkub tee lõuna suunas läbi lopsakate põllumaade kuni pealinna Wellingtoni’ni. Majutus - Comfort Hotel Wellington.

 1. Päev Wellington

Terve päev Uus-Meremaa pealinna Wellingtoniga tutvumiseks. Wellington paikneb kompaktselt mägede ja sadama vahelisel alal, mis teeb linnast mõnusa paiga ka jalgsi tutvumiseks. Pealinna butiigid ja kohvikukultuur ning Te Papa – Uus Meremaa muuseum ootavad avastamist. Majutus- Comfort Hotel Wellington.

 1. Päev Wellington - Nelson

Täna jätkub teekond praamiga Põhjasaarelt Lõunasaarele. Praami lahkudes Wellingtonist saab veel linna vaateid nautida. Sõit jätkub üle Cooki väina, seda peetakse ühekas maailma kõige ilusamaks praamisõiduks. Näha võib ka vaalu ja delfiine. Saabumine väikesesse Pictoni linna mis asub kuulsa Marlborough` veinipiirkonna äärealadel. Enne kui jätkata sõitu Nelsoni poole, on võimalus süüa lõunat mõnes viinamarjaistanduses. Majutus - Motueka Garden Motel.

 1. Päev Abel Tasmani Rahvuspark

Päev Abel Tasmani rahvuspargi lopsakate metsade, kuldsete liivarandade ja koskede avastamiseks. Majutus - Motueka Garden Motel

 1. Päev Abel Tasman - Greymouth

Teekond jätkub mööda suurepäraste vaadetega rannikut – ühel pool vanad vihmametsad ja mäed, teisel pool metsik Tasmani meri, mägedesse raiutud teed, Punakaikis - unikaalne geoloogiline ime – teineteise peal asetsevad kivimid, mille välimus on neile rahvakeeli andnud nimetuse pannkoogikivid. Ööbimine Charles Court Motel’is.

 1. Päev Greymouth - Foxi liustik

Imeilus autosõit viib edasi liustike poole. Reis läbi iidsete vihmametsade, mööda imelistest järvedest ja Lõuna-Alpide äärest. Külastada saab vanu kullakaevanduse linnu GreyMouthi ja Hokitikat. Liustike juurde saabudes soovitame matka ümber Matheson järve, kus õigete ilmastikuolude korral on võimalik näha Mount Cook’i ja Lõuna Alpe peegeldumas rahulikult järveveelt. Ööbimine Lake Matheson Motel’is.

 1. Päev Foxi liustik - Queenstown

Teekond ületab Lõuna-Alpid mööda Haasti kuru. Avanevad suurepärased vaated kuldsetele põldudele, millesse on pikitud sinised järved. Järveäärne linnake Wanaka on sobiv paik hiliseks lõunaks ja siis jätkub tee Queenstowni poole mööda Crown Range Road’i. Maantee möödub kuulsast Cardrona pubist, siis tõuseb tee jälle kõrgemale ja pakub uskumatuid vaateid Alpidele. Tee laskudes on võimalik läbi käia Arrowtownist, mille peatänav on säilitatud täpselt kullapalaviku aegsel kujul. Majutus 2 ööd Blue Peaks Lodge’is

 1. Päev Queenstown

Aeg tutvuda Queenstowni ja selle ümbrusega, soovitame broneerida kruiis Fjordlandi, võtta ette tuur veiniistandustes või mängida golfi….

 1. Päev Hüvasti Uus - Meremaa

Aeg sõita koju koos uskumatute muljetega ja suurepäraste piltidega sellest imelisest paigast. Kohtumiseni !?

 

Hind ööbimisega ülaltoodud motellides 999 / inimene / ilma söökideta

Hind ööbimisega 3 * hotellides 1289 / inimene / sisaldab hommikusööke

 
Hind sisaldab:
 • majutus valitud kategooria hotellides
 • transfeer lennujaamast – Aucklandi hotelli
 • Hertz autorent 11 päeva
 • praamipiletid Wellingtonist Pictonisse
 • teekonna kirjeldus ja juhised, ekskursioonide ja külastuste soovitused. 
 
Lisatasu eest:
 • edasi-tagasi lennupiletid ca 1300 € / inimene 
 • reisikindlustus
 • kõrgema kategooria hotellid
 • ekskursioonid

 

Järelmaks 
    • pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!

 

Tegemist on näidispaketiga reisiks 2019. aasta märtsis, küsi pakkumist oma kuupäevadeks ja oma seltskonnale meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või 612 9130Kui 12 päeva kohapeal tundub liiga lühike või soovid näiteks pakkumist vaid ühe saare külastamiseks, anna kindlasti teada, koos kohapealsete spetsialistidega saame kokku panna reisikava just vastavalt Teie soovidele. 

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.