est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Tahiti ja Prantsuse Polüneesia

Hind al 1499 €

  • Müügiperiood 09.04.18 - 20.12.18

Tahiti, Bora Bora, Moorea, Prantsuse Polüneesia, Papeete

Kui valged kaunid liivarannad, smaragdroheline merevesi, rohelusse uppuvad mäed ja kõrged kosed, ehk üks tõeline maapealne paradiis on mõlkunud Sinu mõtteis juba ammu, siis siin on pakkumie just Sulle!

Prantsuse Polüneesia on Prantsusmaale kuuluv meretagune territoorium Okeaanias. See koosneb 118 saarest, mis omakorda on jagatud viieks arhipelaagiks: Seltsisaared, Tuamotu, Markiisi, Gambieri ja Australi saarestikud. Seltsisaared jagunevad Tuulepealseteks saarteks (Tahiti, Moorea, Maiao, Tetiaroa ja Mehetia) ja Tuulealusteks saarteks (Huahine, Raiatea, Tahaa, Bora Bora, Maupiti, Motu Iti, Mopihaa, Fenua Ura ja Motu One). Saared on vulkaanilise tekkega. Peale tegevuse vaibumist on vulkaanid enda ümber kasvatanud korallrifid. Mõned saared on pelgalt atollid, sest iidne vulkaan on oma raskuse tõttu vajunud meresügavustesse ja merepinnale on jäänud vaid korallidest vöö.

Saarte kliima on troopiline, suvekuud aprillist novembrini on kuumemad ja niiskemad, talveperiood on kuivem. Rannikualadel on õhutemperatuur üldiselt nii suvel kui talvel 29 °C ümber ega kõigu rohkem kui paar-kolm kraadi ka päeval ja öösel. Samuti püsib veetemperatuur enam-vähem muutumatuna ning on 27-28 °C.

Tahitil võib lisaks rannapuhkusele teha ekskursioone Paul Gauguin'i jälgedes, sukelduda haidega, ujuda delfiinidega, osaleda džiibisafaril või külastada pärlifarmi. Saare peamised vaatamisväärsused on: One Tree Hill ehk Ühe Puu Mägi, kus esmakordselt saarele jõudes heitis oma laeva ankrusse James Cook. Sealt avaneb maaliline vaade põhjarannikule kuni Papeeteni välja; Arahoho Blowhole'i (ninasõõre), kus meri on uuristanud augu vulkaanilisse kaljusse, kuhu vesi sisse tungib ja sealt siis justkui vaala ninasõõrmeist välja purskab; Vaipahi kaunid aiad, kus saab saab näha kasvamas paljusid Polüneesia lilli ja taimi; Tahiti muuseum, mis annab ülevaate saare ajaloost, kultuurist ja loodusest ning kuulsa prantsuse kunstniku Paul Gauguin'i muuseum. Paul Gauguin elas Tahitil alates 1891. aastast kuni oma surmani 1903. aastal ning ammutas siit inspiratsiooni väga paljude oma kunstiteoste jaoks. Muuseumis on eksponeeritud mõned teema originaalmaalid ning temaga seotud esemed. Külastamist väärt on ka botaanikaaed, mis asub Gauguini muuseumi kõrval. Gauguini elulooga saab tutuvda W.S. Maugham'i tuntud romaanis "Kuu ja kuuepennine."

Ja siin mõned näidishinnad: 

Ainult lennupilet  alates 1499 € / inimene 
Lennupilet ja 14 ööd majutust Tahitil Hind alates ühe inimese kohta eeldusel, et reisib kaks inimest
Le Meridien Tahiti 4+*, Deluxe Garden Room, söökideta  2 999 €
Le Meridien Tahiti 4+*, Deluxe Garden Room, hommikusöökidega 3 479 €
Le Meridien Tahiti 4+*, Deluxe Garden Room, hommiku- ja õhtusöökidega 3 859 €
   
Manava Suite Resort Tahiti 4*, Standard Room, söökideta  2 979 €
Manava Suite Resort Tahiti 4*, Standard  Room, hommikusöökidega 3 399 €
Manava Suite Resort Tahiti 4*, Standard Room, hommiku- ja õhtusöökidega 4 409 €
   
InterContinental Tahiti Resort ja Spa 4+*, Superior Lagoon Room, söökideta  3 929 €
InterContinental Tahiti Resort ja Spa 4+*, Superior Lagoon Room, hommikusöökidega 4 389 €
InterContinental Tahiti Resort ja Spa 4+*, Superior Lagoon Room, hommiku- ja õhtusöökideaga 5 569 €

Hind sisaldab:
- Lennupiletid algusega Tallinnast Tahitile
- Majutus 14 ööd kohapeal ja söögid vastavalt valikule 

Lisatasu eest:
- Majutus erinevatel saartel - Moorea, Bora Bora..,
- Lennujaamatransfeerid 
- Kohapealsed ekskursioonid
- Reisikindlustus 

NB! Koostöös kohapealsete professionaalsete partnerite abiga saame kindlasti koostada just Sulle sobiva reisipaketi. Kui soovid lühemat/pikemat reisi või ei sobi Sulle meie poolt valitud hotellid, küsi julgelt lisa Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee 

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks. Jõuludeks ja aastavahetuseks küsi eraldi pakkumist!