est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Itaalia renessansipärlid - Firenze ja Bologna

Hind al 479 €

  • Müügiperiood 05.01.18 - 30.09.18

Avasta kaks imekaunist Itaalia linna sama reisi jooksul!

Toskaana maakonna pealinn Firenze ning Emilia-Romana maakonna pealinn Bologna peidavad endas mõlemad tohutuid varandusi. Need on imekaunid renessansipärlid Itaalias, teineteisest vaid mugava pooletunnise rongisõidu kaugusel.

Bologna on maailmakuulus oma loendamatute keskaegsete tornide, elegantsete sammaskäikude ning muidugi - pasta Bolognese poolest. Kuid unustada ei tohi, et siin asub lääne tsivilisatsiooni vanim ülikool. Universita di Bologna asutati juba 1086. aastal. Õigupoolest ulatub Bologna ajalugu aastasse 534 eKr, mil linnale panid aluse tol ajal sealkandis elanud etruskid - seega võib õigustatult öelda, et igal sammul on tunda tõelise ajaloo hõngu. Seda on kogeda nii Itaalia kõrgeima torni Asinelli otsa ronides või võimsa Rooma impeeriumi-aegseid varemeid imetledes. Täpi "i"le paneb aga kohalike hõrgutiste: ravioolide, pasta ning lasagne söömine.

Firenzet tasub avastada jalgsi, sest tegemist on väga mugava arhitektuurilise ülesehitusega linnaga, kus kõik suurepärased vaatamisväärsused on käe-jala juures. Seetõttu ei pea Sa üleliia mõtlema ühistranspordi peale, vaid võid oma lühikese linnas viibimise jooksul rahulikult vaatamisväärsustega tutvuda. Kindlasti tuleks üle vaadata kunstiajaloo suurkujude Botticcelli, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Raffaello tippteosed Uffizi Galeriis, ronida Piazzale Michelangelo väljakule, et näha oma silmaga klassikalist postkaardi vaadet Firenze linnale ning kuulata vaikust Duomo katedraali sammaste vahel. Ja loomulikult, vahepeal puhata jalga ühes loendamatutest tänavakohvikutest, vaadelda mööda jalutavaid inimesi ning nautida gelato't - parimat itaalia jäätist, mida võimalik maailmas saada!

Oleme pannud Sinu jaoks kokku näidislinnapaketi, mille jooksul saad hingata mõlema kauni keskuse õhku, nautida ajalugu igal oma sammul ning lisaks teha tutvust kõige muuga, mida Itaalia Sulle pakkuda tahab.

Ööbimine Bolognas Ööbimine Firenzes Hind alates ühele reisijale
Suite Hotel Elite 4* majutus 3 ööd koos hommikusöögiga Dante 3*, majutus 3 ööd koos hommikusöögiga 479 

Soodsaim aeg reisimiseks on juuli lõpust augusti lõpuni, kuid küsi kindlasti pakkumist ka endale huvipakkuvateks aegadeks. Samuti on tegelik hotellivalik palju suurem, küsi täpsemalt Wrisi reisikonsultandilt!

Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast vahemaandumisega Euroopas
- lennujaamamakse seisuga 04.01.2018
- rongipiletit Bolognast Firenzesse või vastupidi
- 3 ööd majutust Bolognas ja 3 ööd majutust Firenzes ühele inimesele kaheses toas eeldusel, et koos reisib vähemalt 2 inimest 
- toitlustust vastavalt valitud paketile

NB! kohapeal lisandub turismimaks

Küsi head pakkumist:
- reisikindlustusele
- soodsatele transfeeridele ja/või autorendile sihtkohas
- põnevatele ekskursioonidele sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt siit!

Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.