est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Hawaii saared ja Teeme Ära maailmakoristus

Hind al 1999 €

  • Müügiperiood 07.02.18 - 15.09.18
  • Reisivahemik 11.-19.09.2018 (tagasi Tallinnas 21.09.)

Reisi Hawaiile ja panusta samal ajal maailma paremaks muutmisesse. Teeme Ära maailmakoristus päädib 15.09.2018 Honolulus Waikiki Beachil. Kõik on oodatud!

Ilmaasjata ei leia me Hawaii'd pea kõikidest juhtivatest reisiedetabeleist - tegemist on paradiisliku paigaga, mis olnud aastasadu tuhandete reisihuviliste unistuste sihtkoht!
Hawaii Big Island (Suur Saar) on saarestikus suurim. Just siin asub Hawaii Volcanoes National Park, kus alates 1983. aastast kuni tänaseni purskab aktiivselt vulkaan – Kilauea. Saart tuntakse ka oma kohviistanduste ja orhideede poolest. 
O'ahu on saarestiku kõige turistiderohkem saar. Siin leiate suurlinn Honolulu, Polüneesia Kultuurikeskuse, USS Arizona Memoriaali ja tundeküllase Pearl Harbour'i. Saarel asub ka üks Hawaii ikoonidest, Waikiki Beach. Just Waikiki Beachil leiab 15.09.2018 aset suurejoonelise maailmakoristusaktsiooni Let's Do It World  (maakeeli Teeme Ära koristustalgud) lõpetamine. Koristamisele järgneb aga öö läbi kestev pidu :)

Loe täpsemalt Hawaii saarestiku ja Teeme Ära ürituse kohta Tourest 2018 messiajakirjast ja pane end kirja osalema 15. septembri koristusaktsioonis Let's Do It World FB lehel.

Septembris on Hawaii saartel ilmad kuivemad ja soojemad (29–32 C). Kohalike sõnul võib Hawaiil ringi reisides kohata pea kõiki maakera kliimavöötmeid, seega pea meeles, et kõrgemates piirkondades on ilm külmem ning tuulisem. Hawaii saare kõrgeimad tipud Mauna Kea, Mauna Lea ja Haleakala jäävad talviti lausa lumekate alla, seega tasub kotti kaasa pakkida ka matkajalatsid ning soojemat sorti jope ja müts. Ookeanivesi on aga septembris u 27 C - pole paha, eks :)

Oleme pannud maailmaparandajatest reisisõprade jaoks pannud kokku suurepärase reisipaketi, mis võimaldab külastada reisi jooksul 2 Hawaii saarestiku saart, võtta osa meeldejäävatest ekskursioonidest ja ühineda 15. septembril koos sadade teiste mõttekaaslastega üle terve maailma suurejooneliseks koristusaktsiooniks, pärast mida Waikiki Beach ilmselgelt puhtam on.

Paketihind sisaldab:
- edasi-tagasi lende Tallinn-Honolulu (O'ahu)/Kona (Hawaii Big Island)-Tallinn 11.-19.09.2018 (NB! Tagasi Tallinnas 21.09.)
- ühe suuna lendu Honolulust O'ahu saarelt Konasse Big Islandil
- edasi-tagasi transfeere lennujaamast hotelli Honolulus
- edasi-tagasi transfeeri lennujaamast hotelli Konas
- 5 ööd majutust Honolulus Waikiki Beachil 3* väga hea kliendi tagasisidega hotellis
- 3 ööd majutust Konas Hawaii Big Islandil 3* väga hea kliendi tagasisidega hotellis
- terve päeva kestvat inglisekeelset saaretuuri O’ahu saarel
- terve päeva kestvat inglisekeelset saaretuuri koos vulkaanipargi külastusega Hawaii Big Islandil
- koristustalgud ja ühine õhtune pidu Waikiki Beachil 15.09.2018


Lisatasu eest:
- Hawaii saartevahelisel lennul pagas ca 25 eur tuleb tasuda kohapeal
- turismimaks ca 20 usd/öö/tuba tuleb tasuda kohapeal
- toitlustus hotellis
- lisaööd hotellis
- majutus kõrgema tasemega hotellis
- majutus üheses toas
- teiste saarte (Maui, Kauai) külastus


NB! Näidishind on antud ühe inimese kohta eeldusel, et koos reisib kaks täiskasvanut. 
Parima hinna saamiseks broneeri reis varakult ette. Soodsamad hinnad on saadaval väljaspool suvist kõrghooaega, näiteks kevadel ja sügisel.
Erinevaid paketivariante on veel palju! Näiteks võid ühendada oma seiklusliku Hawaii-reisi glamuurse linnapuhkusega Los Angeles'is või minna luksuslikule kruiisile.


Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna telefonil 6 129 130 või tellimus@wris.ee!
 

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!


* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.