est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Tai - Pattaya ja Koh Changi saar

Hind al. 865 €

  • Müügiperiood 07.07.17 - 22.03.18
  • Reisivahemik 20.10.17-23.03.18

Tervisliku toidu, ilu ja tuhande naeratuse maa

Selles imelises kuningriigis leidub budistlikke templeid, eksootilisi loomi, tähelepanuväärseid saari ja kauneid randu. Riigil on põnev ajalugu ning ainulaadne kultuur, mille lahutamatuks osaks on isuäratav toit ja naudingut pakkuv massaažipraktika, kuid lisaks ka kaasaegne pealinn ja sõbralikud inimesed, kelles kehastub Tai kui naeratustemaa maine. Kogu maailmas armastatud Tai köök väljendab Tai kultuuri olulisi aspekte: see on külluslik, soe, värskendav ja pingevaba.

2017 - 2018 talvehooajal väljuvad Tai reisid algusega Tallinnast 20. oktoobrist 2017 a. kuni 23. märtsini 2018 a
Pakettreisid toimuvad majutusega kas Pattaya`l või Koh Changi saare. Naudi oma elu ja puhkust Tais!

Pattaya majutus 13 ööd sõltuvalt valitud reisist Hind al
reisija kohta
Ambassador City Jomtien Inn Wing 2+* mere ääres,hommikusöögiga 865 €
Sea Breeze Jomtien Resort 3* rand 50m, hommikusöögiga 939 €
Garden Sea View Resort 4* mere ääres, hommikusöögiga 1025 €
Long Beach Garden Hotel & Spa 4* mere ääres, hommikusöögiga 1049 €
Welcome World Beach Resort & Spa 4+* meri 50m, hommikusöögiga 1315 €
Veranda resort Pattaya 4* mere ääres, hommikusöögiga 1359 €
Koh Changi majutus 13 ööd sõltuvalt valitud reisist Hind al
reisija kohta
Koh Chang Resort & Spa 3* rand 50m, hommikusöögiga 969 €
Ramayana Koh Chang Resort & SPA 3* rand 1km, hommikusöögiga 1115 €
Awa Resort Koh Chang 4* mere ääres, hommikusöögiga 1219 €
Kacha Resort & Spa 4* mere ääres, hommikusöögiga 1265 €
The Emerald Cove Koh Chang 5* mere ääres, hommikusöögiga 1319 €


Tegemist on näidishindadega, hotellivalik on tegelikult suurem ja ka tubade tüüpe ning toitlustust saab valida erinevat. Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee

Võimalus on kombineerida ka Bangkoki ja rannapuhkust soovitud kuurortis

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid, algusega Tallinnast Finnairiga läbi Helsingi
- 5 kg käsipagasit ja 1 kott kuni 23 kg äraantavat pagasit
- meelelahutussüsteem pardal suunal Helsingi-Bangkok-Helsingi
- toitlustus lennu ajal
- transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutus 13 ööks sõltuvalt valitud reisikuupäevast, hotellist ja toitlustusest

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- majutus üheses toas
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas
- õhtusöögid või kõik hinnas toitlustus

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!

Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 07.07.2017
Vastutav reisikorraldaja Novatours

* Pattaya linn asub Tai lahe idarannikul umbes 170 km Bangkokist. Kunagi asus Pattaya kohal väike kaluriküla. XX sajandi keskel said Pattaya rannad populaarseks Bangkoki elanike seas. Linn, mille kõrghooned jäävad alla vaid Bangkoki kõrghoonetele, köidab oma mugavate hotellide, päikese, mere ja kireva ööeluga. Linn on saanud populaarseks erinevate puhkajagruppide seas. Pattayas on kaks põhiranda – Pattaya Beach ja Jomtien. Pattaya Beach rand asub peatee Pattaya Klang kõrval, sadamast lõuna poole ning see on aktiivse ööelu tsoon. Põhja Pattaya ja Jomtieni rannad asuvad teest kaugel, need on palju rahulikumad, sobivad perepuhkajatele. Viimaseid eelistavad ka veespordi harrastajad. Need, keda Pattaya rannad ei huvita, võivad sõita lähedal asuvatele saarekestele, kus saab nautida vaikust, rahu, selget vett ja valget liivaranda. Populaarsed on jalutuskäigud merel – ujumine madalas ja sügavas vees, kalapüük jne.    

* Koh Chang - suuruselt teine Tai saar (osana Koh Chang Rahvuspargist) koosneb enamjaolt asustamata saartest. Siiani küllaltki kaugelasuv, aga ilus paradiisi meenutavate randadega Koh Chang läänerannik on täis turiste Taimaalt ja välismaalt. Saarel on mäed, džungel ning saar on koduks vähem kui 5 000 kohalikule, kes kõik elavad väikestes külades mööda rannikut. Saarel pole eriti meelelahutust, kuid kohalikud võtavad teid avasüli vastu. Koh Chang on ideaalne koht lõõgastumiseks ja mõnusaks päevitamiseks. Koh Chang asub Kambodža lähedal, kohale jõuab 5 tunnise autosõidu ja lühikese paadisõidu või 30 minuti lennu ja paadisõiduga.
- White Sand Beach on umbkaudu 2 km pikkune rand ning olgugi, et asub ühes Koh Changi kõige elutihedamas osas, on siin fooniks siiski džungel, mäed, valge liivaga rand ja imeline päikeseloojang. See ongi saare kõige populaarsem majutusala, pakkudes laias valikus ööbimisvõimalusi lihtsatest hüttidest kuni viietärnilise luksuseni. Kuurort on kahtlemata saare turismikeskuseks, kust ei puudu lai valik restorane, ostukeskuseid, minimarketeid ja internetikohvikuid. 
- Klong Prao on Koh Changi suurim rand, mis asub White Sand Beachist 4 km kaugusel lõunas. Rand ise on ainulaadne, sest Klong Plu joa jõesuue jagab selle kolmeks. Klong Prao rand on palju vaiksem kui White Sand Beach, seetõttu on see ideaalne neile, kes eelistavad rahulikku ümbrust ja imekaunist kaljumaastikku.   
- Kai Bae Beach asub Klong Prao rannast lõunas. See on ligi 2,5 km pikkune kaunis liivarand, mida osaliselt ääristavad rippuvate lehtedega palmid ja lehtpuud.        

Saame pakkuda individuaalreise ka teistesse Tai populaarsetesse sihtkohtadesse, näiteks:      

* Rahulikku ja hubast Hua Hini eelistavad eelkõige pered ja turistid, kes soovivad puhata linnakärast eemal. Hea meelega sõidavad sellesse kuurordisse nii välismaalased, kui ka tailased. Meeleldi puhkavad Hua Hinis skandinaavlased. Hua Hin on tuntud oma 3 km pikkuse valge liivaranna, samuti kalasadama poolest, mille territooriumil on avatud palju restorane, kus pakutakse suurepäraseid toite mereandidest.

* Phuketi saar on Tai suurim saar. See on suurepärane koht veespordi ja aktiivse puhkuse harrastajale, aga ka teadmisjanulistele. Budha templid, hiina pagood, moslemite mošeed – kõik viitavad saare rohke kultuuriga minevikule. Ei ole imekspandav, et Phuket on üks Aasia populaarsemaid puhkekohti. Siin on mida pakkuda lastega peredele ja noortele, kes otsivad meelelahutust, samuti noorpaaridele, kes ihkavad romantikat ja eraldatust. Phuketi ümbruses on palju saarekesi, kuhu saab kiiresti sõita laevaga. Üks tuntumaid on Phi Phi saar. See on Tai visiitkaart – valged liivarannad, suurejoonelised kaljud, smaragdroheline vesi.

* Koh Samui (Samui) – Taimaa suuruselt kolmas saar, mis asub lõuna rannikust ida poole umbes 84 km kaugusel. Siin asuvad suurepärased liivarannad, palmid. Siin valmistatakse eriliselt maitsvaid toite mereandidest. Selge vesi ning rikkalik veealune maailm tõmbab Koh Samui´sse allveeujujaid ning üks Koh Samui saare imedest on värvilised liblikad.