est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Singapur - Bali eestikeelse giidiga

Hind al. 2499 €

  • Müügiperiood 19.05.17 - 12.02.18
  • Reisivahemik 15.02.- 28.02.2018

Kui ühendada Singapuri võluv linnamelu ja kütkestav paradiisisaar Bali, on tulemuseks mitmekülgne ja ideaalne puhkus.

Multikultuurses Singapuris vaatamisväärsustega tutvudes või modernsetes ostukeskustes osteldes, kulub aeg kiiresti. Balit on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele.

Reis toimub 15.02.- 28.02.2018 tunnustatud eestikeelse grupijuhi Argo Kaselaga

Singapur - 3 ööd, majutus Rendezvous 4*

Multikultuurne Singapur pakub küllaga avastamisrõõmu. Hiigelsuured ostukeskused ja kuulus ostutänav Orchad Road on kindlasti ahvatlevad, kuid kui peatänavatelt veidi eemale jalutada, leiate end hoopis teises maailmas - värvikirevas Chinatownis, vürtsikas Little Indias või Arab Streeti turgudel. Mitmed põnevad muuseumid, heatasemelised restoranid ja tempokas ööelu - igaüks leiab endale sobivaima viisi puhkamiseks.

Bali - 8 ööd, majutus Nusa Dua Beach Hotel & Spa`s 4*

Bali saar on üks osa Indoneesia saarestikust. Seda on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele. Peamiseks vaatamisväärsuseks on kindlasti Hindu templid, mida võib näha pea igas külas. Aktiivseks ajaveetmiseks on rohkelt elamusi pakkuvad džunglisafarid või elavandisõit. Imelistel liivarandadel saab pista varbad vette, imetleda lopsakat loodust ja nautida troopilistest viljadest kirkavärvilisi kokteile.

HINNAS SISALDUB

• Edasi - tagasi lennupiletid Tallinn - Helsingi - Singapur - Denpasar. 
• Majutus 3 ööd Singapuris ja 8 ööd Balil 4* hotellis hommikusöögiga
• Lennujaamatransfeerid
• 3 ekskursiooni - Singapuri linnaekskursioon (pool päeva), Balil Gyanyri külad (terve päev, sisaldab lõunasööki) ning Templid ja riisipõllud (terve päev, sisaldab lõunasööki)
• Eestikeelse reisiesindaja teenused
 

HINNALE LISANDUB

• Majutus üheses toas
• Reisikindlustus
• Lisatasulised ekskursioonid

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee

Vastutav reisikorraldaja Aurinko.


AURINKO ESINDAJA SIHTKOHAS

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeeri ja infotunni, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.
Välisministeeriumil andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Indoneesias viisavabalt kuni 30 päeva, pass peab kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumise kuupäevast.