est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Kreeka - Zakynthose saar

Hind al. 505 €

  • Müügiperiood 05.12.16 - 13.10.17
  • Reisi kestvus 8 päeva

Kreeka ühe kauneima rannaga saar Zakynthos

Lumivalged rannad, soe kliima, kristallselge merevesi, merikilpkonnad ja võrratu Kreeka köök taskukohaste hindadega on ühed paljudest märksõnadest, millega saart iseloomustada. 

Zakynthose saar asub Joonia meres, Peloponnesose poolsaare kõrval. Saar on eelkõige tuntud oma kauni Navagio ehk Laevahukuranna poolest. See lumivalge rand ning piimjas-elektrisinine merevesi on lihtsalt ebamaiselt kaunid. Kõike seda kroonib rannal seisev laevavrakk, mis sattus siia 1980. aastal, mil piraadilaev Kreeka ja Türgi vahel seilates vedas salakaubana tubakat ja alkoholi. Ühel tormisel ööl sundis Kreeka merevägi laeva kontrolliks randuma, piraadilaev asus põgenema, kuid jooksis karile ja jäigi igaveseks rannale. Alkoholist ja tubakast on saanud legend ning imeilusa ranna külastusest iga Kreekas puhkaja unistus.

Millist kuurorti valida?
Argassi on väike ja kompaktne kuurort. Saare pealinn, Vassilikose rand ja teised kuurordid jäävad siit lühikese autosõidu kaugusele. Vaatamata napile rannaribale, asub kuurordi keskus kõikjalt jalutuskäigu kaugusel, sobides eelkõige rahu armastavale puhkajale. Argassi mitmed söögi- ja meelelahutuskohad (Peppermint, Portokali jt) meelitavad ka kohalikke siia sööma ja lõõgastuma. Kaks kohalike seas populaarseimat lahtise katusega ööklubi jäävad pealinna ja Argassi vahele, kuid just nii sobivasse kaugusesse , et nädalavahetusel hommikuni kestvad muusikarütmid kuurorti ei kandu.
Tsilivi on kauni liivarannaga kuurort, mille laugelt merre suubuv rand meelitab siia eelkõige lastega peresid. Sinilipuga pärjatud rand tagab kvaliteedi ning mitmekülgsed veespordivõimalused lõbustavad nii suuri kui väikeseid puhkajaid. Kuurordis ja selle läheduses on kaks veeparki, mida lastega külastada — Tsilivi veepark ja Zante Water Village ning ka saare pealinn jääb lühikese sõidu kaugusele.
Kalamakis on kahtlemata saare parim liivarand. Ligi 10 km pikkune kuldne ja pehme liivarand meelitab siia lisaks puhkajatele ka merikilpkonni. Rannal asuvad kilpkonnade pesitsusalad, mistõttu õhtust varahommikuni on rand suletud, et kilpkonni mitte häirida. Suplus laugjalt merre suubuvas rannas on loomulikult lubatud, kuid veespordi võimalused piiratud.
Kalamaki kõrval asub Kreeka suuruselt kolmas peokuurort Laganas. Laganasi 4 km pikkuse peatänava äärde jäävad sajad baarid ning mitmed Euroopa suurimad ööklubid, meelitades kohale noori pidutsejaid üle kogu maailma.

Reisid Zakynthose saarele toimuvad perioodil 01.09.-13.10.17 

Näidishotell Hind alates reisija kohta
Apollo 2-* (Argassi), söökideta 505 €
Meridien Beach 3* (Argassi), söökideta 519 €
Strada Marina 3* (Zakynthos town), hommikusöögiga 619 €
Chryssi Akti 3-* (Argassi), hommikusöögiga 669 €
Astir Beach 3* (Laganas) hommikusöögiga 759 €
Mediterranean Beach Resort 5* (Laganas), hommiku- ja õhtusöögiga 849 €
Best Western Galaxy 4+* (Laganas), hommiku- ja õhtusöögiga 869 €
The Lesante Luxury Hotel & Spa 5* (Tsivili), hommiku- ja õhtusöögiga 889 €

Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult laiem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit algusega Tallinnast sihtkohta (läbi Vilniuse)
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks ühele valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- autorent
- põnevad ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee
 

Vastutavad reisikorraldaja on Novatours 

Pea meeles, et reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 05.09.2017.