est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Kreeka - Rhodose saar

Hind al. 339 €

  • Müügiperiood 09.12.16 - 23.10.17
  • Reisivahemik 19.04.-23.10.2017

Päikest täis puhkusepäevad rüütlite saarel Rhodosel, Kreekas!

Saar on väike ja hea infrastruktuuriga, nii et turistile on mugavalt kättesaadavad kõik puhkamisvõimalused ja vaatamisväärsused. Loodus on mitmekesine, alates liivarandadest kuni männimetsadega kaetud mäenõlvadeni.
Rhodosel saate nautida ka ehedat Kreekat, sest saare lõunaosa on turistide poolt veel „vallutamata” ja säilitanud oma traditsioonilise ilme – väiksed valged majad mäenõlvadel, külatavern plataanipuude varjus, kuhu kohalikud kogunevad uudiseid vahetama, oliivisalud ja võrratud vaated.

Silvia Wrisist soovitab: "Rhodose linna rannad on kivised ja tuulised. Seetõttu arvan, et sinna on kõige parem reisida juuli-august, sest varem on sellise tuulega suhteliselt jahe. Faliraki rannad on tuulevaiksemad ning liivased."

Saarel on mitu külastamist väärt antiiklinna – Lindos, Kamiros, Ialysossos. Keskaega astute Johanniitide Ordu rajatud Rhodose kindlus-vanalinnas ning lääneranniku kõrgetel kaljudel asuvates Monolithose ja Kritinia kindlustes, mille varemetelt avanevad imelised vaateid türkiissinisele Egeuse merele.
Liblikate Org ehk Petaloudes on 25 kilomeetrit Rhodose linnast edela pool paiknev sügav sügav jäärak. See kaunis metsane org koos oma väikeste ojade, seisuveejärvede ja koskedega meelitab igal suvel kohale määratul hulgal liblikaid nimega Panaxia quadripunctaria, kes kõik soovivad paljuneda.
Idarannikul asuv Lindos on üks saare populaarsemaid turismisihtpunkte - 50 km kaugusel Rhodose linnast asuv maaliline külake valgete 17. sajandist pärinevate majadega.
Saare lõunatipp Prassonissi on kohalik surfiparadiis. Prassonissi saar oli 1999. aastani Rhodosega ühendatud kitsa maariba kaudu, kuid praeguseks on merevee tase kerkinud niipalju, et Prassonissi on Rhodosest eraldatud. Kahelt poolt puhuvad tugevad tuuled meelitavad kohale sadu surfifanaatikuid, kes sätivad autod, vagunelamud ja telgid rannale, et kasutada iga hetke oma lemmikharrastuseks. Vingete tuulte tõttu soovitatakse seda piirkonda juba kogemusega purje- ja lainelauduritele.

Otselennud Rhodosele toimuvad 2017. aastal 19. aprillist kuni 23. oktoobrini.

  Hind alates reisija kohta
Als 2* (Rhodose linn) hommikusöögiga 339 €
Agla 3+* (Rhodose linn) hommikusöögiga  429 €
Cactus 3+* (Rhodose linn) hommikusöögiga  459 €
Dionysos 4* (Ixia) hommikusöögiga  559 €
La Marquise 5* (Faliraki) hommikusöögiga 619 €
Sentido Ixian Grand&Ixian All Suites 5* (Ixia) kõik hinnas 735 €
Aldemar Amilia Mare 5-* (Kalithea) kõik hinnas  765 €
Elysium Resort & Spa 5* (Faliraki) hommiku- ja õhtusöögiga 849 €
Lindos Mare 4* (Lindos) hommiku- ja õhtusöögiga 679 €

Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast sihtkohta
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks vastavalt valitud hotellis, 2-kohalises toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- reisiesindaja teenuseid sihtkohas

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- autorent, ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas.
- ühese toa lisamaks

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko (reisid perioodil 19.04 - 31.05.2017), Novatours (reisid perioodil 03.05.2017 – 23.10.2017 ) ja TezTour (reisid perioodil 26.04.-16.10.2017). 

Pea meeles, et reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 02.03.2017.


Rhodes Aerial Video from Egor Zdorovyak on Vimeo.