est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Itaalia - maaliline Amalfi rannik

Hind al. 555 €

  • Müügiperiood 21.10.16 - 03.10.17
  • Reisivahemik 06.09.-04.10.2017

Võimalik, et elu kauneim puhkus...

Amalfi rannik Napoli lahe ääres on üks maalilisemaid paiku Euroopas: peaaegu püstloodis merest tõusvad mäed, mille tipud kaetud rohelusega ja jalamid asustatud postkaardikülakestega, paiknevad siksakiliselt mööda rannajoont ning moodustavad sõna otseses mõttes hingematvaid vaatepilte, mis on võrreldavad ehk vaid Norra fjordides seilates avaneva iluga. Siia piirkonda jäävad romantilistes lauludes ülistatud linnakesed Sorrento ja Napoli ning Capri saar. Amalfi ranniku üheks pärliks on Positano, mille legendi kohaselt olevat asutanud merejumal Poseidon. Kaunis Amalfi rannik kuulub UNESCO maailma kultuuripärandi nimekirja.

Reisid toimuvad 06.09.-04.10.2017

Näidishotell Hind alates reisija kohta
Villaggio Costa Alta 3* söökideta (Sorrento) 555 €
Villa Tina 3* hommikusöögiga (Ischia Porto) 579 €
Marina Club 3*+ hommikusöögiga (Baia Domizia) 595 €
Domizia Palace 4* hommiku- ja õhtusöögiga (Baia Domizia) 755 €
Rivage 3* hommikusöögiga (Sorrento) 769 €
Le Axidie Resort 4* hommikusöögiga (Vico Equense)
Hotelli juurest laev Capri saarele
779 €
Providence Terme 4* hommikusöögiga (Forio d‘Ischia) 799 €
Continental Mare 4* hommikusöögiga (Ischia Porto) 885 €
Garden & Villas Resort 4* hommikusöögiga (Forio d‘Ischia). Öko kontseptsiooniga 1095 €

Vastutav reisikorraldaja on Novatours

Pea meeles, et reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 03.03.2017. Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!

Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit algusega Tallinnast vahemaandumisega Vilniuses
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust 7 ööd valitud hotellis, 2-kohalises toas
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- reisiesindaja teenuseid sihtkohas

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- ekskursioonid, autorent ja muud lisateenused sihtkohas.
- ühese toa lisamaks​

Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele tellimus@wris.ee või 6 129 130

Ischia saar
See vulkaaniline saar on oma 40-kilomeetrise rannajoonega kolmest Napoli lahe saarest suurim. Saarel asuvad piirkonna parimad rannad, isegi etemad kui enimtuntud naabersaarel Capril. Ischia on kuulus ka oma termiliste vete poolest, siin pakutakse naturaalseid mudaravivanne, võib jalutada vulkaanilistele mägedele, külastada erinevaid iseloomulikke poekesi, kohalikke keraamika- ja käsitöökodasid. Aastal 1883 raputas saart maavärin, mis hävitas täielikult Casamicciola ja Lacco Ameno linnad, teistes linnades õnnestus vana arhitektuur suures osas säilitada.
Ischia pakub eelkõige rahulikku puhkust, eriti vaikne on saare lõunaosas Sant'Angelo küla lähedal, kus ei tohi isegi autoga sõita. Kuid on ka erandeid, paljudes saarel asuvates kuurortides on meelelahutust piisavalt.

Baia Domizia
Gaeta lahe äärne väike kuurort Baia Domizia võlub hämmastava liivaranna ja heade roogadega. Vaikse linna maastikku kaunistavad ka liivaluited. See kuurort sobib eriti hästi  lastega peredele. Siin leivad endale tegevust nii väikesed kui suured. Rannikuala jaguneb eraldi randadeks. Mõnede randade juurde pääseb autoga, kuid enamus on jalutuskäigu kaugusel. Mererannas renditakse lamamistoole ja päikesevarje, on olemas basseinid, laste atraktsioonid, rannavõrkpalli-, tennise- ja jalgpalliplatsid. Enamikes randades on olemas riietuskabiinid. 

Sorrento
Sorrento on tuntud oma vanalinna ja kaunite vaadetega. Linnas on palju suveniiripoekesi, kus pakutakse kohalikku käsitööd: keraamika, pits ja mosaiigiga ehted. Peamine puudus on see, et linnal pole randa, kuid see kompenseeritakse kohvikute, restoranide ja ööeluga. Kui ikkagi soovitakse meres supelda, siis laskudes kaljust alla sadamasse, võib jõuda Marina Piccola ja Marina Grande randadesse. Kuid seal peab veemõnusid nautima jahtide ja kaatrite läheduses. Peale kauni vanalinna soovitakse puhkajatel külastada Püha Franciscuse kirikut. See kirik on tuntud oma kontsertidega suvehooajal, mil siin esinevad maailmakuulsad klassikateoseid esitavad solistid ja koorid. 

Vico Equense
Kõrgetel kaljudel asuv linnake koosneb 16-st eraldi külakesest ja nagu väidavad kohalikud, erineb iga küla teisest oma kultuuri ja traditsioonidega ning eriti toiduga. Turistidele soovitatakse külastada kohalikke kohvikuid ja kindlasti maitsta pitsat, ja mis kõige tähtsam, külastada kuulsaimat pizzeria’t Itaalias - Pizza Metro. Selles linnas on alati olnud vähemalt üks Michelini tärniga restoran. Linnas on ka botaanikaaed ja mineraalide muuseum. Kaljult alla laskudes jõutakse randa, mis on jaotatud kolmeks. Rannas on mõned kohvikud ja baarid. Kuldset liiva siin ei ole, kuid mugavaks puhkuseks võib rentida rannatoole ja päikesevarje.