est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Seminaripakett Keila-Joa Schloss butiikhotellis

Hind al. 200 €

  • Müügiperiood 28.04.17 - 31.05.17
  • Reisi kestvus 1 päeva

Seminaripaketi eksklusiivpakkumine Wrisi kliendile - maikuus broneerides saalide rendihinnast -20% ja koos saali rendiga tellitud toitlustustest -10% soodustust!

Tallinna kesklinnast vaid 28 km kaugusel asuvas värskelt renoveeritud imekauni Keila-Joa Schloss Fall lossi teisel korrusel asub juba rohkelt positiivset vastukaja saanud butiikhotell. Kuid lisaks kõrgetasemelisele majutusele pakub Keila-Joa loss unikaalset võimalust tähistada ka kõiki oma elu sündmusi: pulmi, juubeleid ja ristseid; või pidada elegantselt kaunis õhustikus imelise looduse keskel hoopis olulisi koosolekuid-seminare. Nii Schlossi esimesel kui soklikorrusel leiate erinevate ürituste korraldamiseks mitu kuninglikku ruumi: sammassaali (mis mahutab maksimaalselt 32-40 inimest), kaminasaali (kuni 80 inimest), eksklusiivse veinitoa (6 inimest), muuseumi- ja näitusesaalid (kuni 70 inimest) kui ka söögisaali (kuni 70 inimest), kus asub hõrgutisi pakkuv restoran Cher Ami. Kohapeal on olemas kõik tänapäevased võimalused konverentside ning koosolekute korraldamiseks. 
Hoone teisel korrusel asuvad aga 4 luksuslikku sviiti, vaatega jõele ja mõisapargile või lossiesisele väljakule. Toad avati peale täielikku renoveerimist 2016. a sügisel. Nii avarates tubades asuv mugav ja luksuslik mööbel kui kõik maalid seintel on ajastukohaselt barokses stiilis. Põrandad on kaetud naturaalse puitparketiga. Kõikides vannitubades on lisaks dušile ka vann. Kahe sviidi - sviit Benckendorff ja sviit Volkonski – juurde kuulub lausa privaatne päikesepoolne suur terrass vaatega jõele, joale ja pargile.  Kliendi soovil serveeritakse hommikusöök tuppa või suvehooajal just toa terrassile.

Meil on ülimalt hea meel tervitada Eesti butiikhotellide maastiku uut pärli ja teha selpuhul eripakkumine ainult Wrisi klientidele - broneerides oma seminari või tähtsündmuse jaoks ruumide rendi Keila-Joa lossi maikuus 2017, pakume -20% soodustust tavahindadest.
Näiteks seminar 30 inimesele, mis sisaldab Sammassaali ruumirenti 4 tunniks koos kõigi elementaarsete lisadega konverentsiks, tervituskohvi/teed/vett ja päeva lõpus veinipaus restoranilt Cher Ami (kohv/tee, allikavesi, pokaal majaveini, üks soolane ja üks magus suupiste) oleks hinnaga 28 €/osaleja kohta (tavahind 33 €/osaleja). Soovijaile pakume lisaks majutust luksuslikus sviidis koos rikkaliku hommikusöögiga al 184 €/öö (tavahind al 295 €/öö).

Eriti hea uudis on, et kuigi broneerimine peaks toimuma maikuus 2017, siis kasutada võib Keila-Joa Schlossi ruume vabade aegade olemasolul kuni 2017. aasta lõpuni.

 

Ruumirent kuni 4 h

Ruumirent kuni 8h

Lisatund

Sammassaal, I korrus

360€ (tavahind 450€)

632€ (tavahind 790€)

120€ (tavahind 150€)

Kaminasaal, I korrus

560€ (tavahind 700€)

 kokkuleppel

 152€ (tavahind 190€)

Näitusesaalid, soklikorrus

360€ (tavahind 450€)

632€ (tavahind 790€)

 120€ (tavahind 150€)

Veinituba, soklikorrus

 200€ (tavahind 250€)

320€ (tavahind  400€)

 80€ (tavahind 100€)

Kogu lossi rent kokkuleppel 3920€ (tavahind 4900€) - -

Ruumide rendihinna sisse kuulub:
- lossi ajastukohase mööbli paigutus vastavalt ürituse iseloomule ja kliendi soovile
- seminaride korral ruumi varustamine paberite, kirjutusvahendite ja pabertahvliga
- kogu lossi rendi hinna sisse kuuluvad lossi kõik 1 korruse saalid, sh sammassaal, kaminasaal, Benkendorfi kabinet, restoran Cher Ami ja 2 korrusel 4 sviiti. Suvisel ajal lisandub külaliste kasutusse ka suur väliterrass, kuhu pääseb kaminasaalist. Ruumide loovutus hiljemalt järgmisel päeval kl 10:00, tubade loovutus hiljemalt kl 12:00.
- tasuta parkimist ja internetti

Tingimused:
- maikuus broneerides saalide rendihinnast -20% ja koos saali rendiga tellitud toitlustustest -10% soodustust!
- lisamööbli ja -tekstiilide, samuti lisatehnika hinnad vastavalt kehtivale hinnakirjale lisatasu eest
- ruumide kasutamise täpsed võimalused sõltuvad ürituse iseloomust ja selle toimumise kellaaegadest. Hinnakirjast erinevate lõpukellaaegadega või pikemate ürituste korraldamiseks ning detailide täpsustamiseks, palun võtke lahkelt ühendust Wris Reisibüroo esindajaga.
- broneerimine ja tagastamatu ettemaksu tasumine hiljemalt maikuus 2017
- seminariruumide ja sviitide kasutus hiljemalt 30. detsember 2017 vabade kohtade olemasolul


Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna Wrisi reisikonsultandilt telefonil 6 129 130 või tellimus@wris.ee