est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Uudised Finnairilt

Hind al. 119 €

  • Müügiperiood 01.01.17 - 31.12.17

Finnairi ärikliendiprogramm ja lisaks uued puhkusesihtkohad hooajal 2017-18.

Finnair Plus ärikliendiprogramm

Mis see on?
Finnairi ärikliendiprogramm on lihtne ja taskukohane lahendus kuluteadlikele äriklientidele. Teie ettevõte saab lennupiletitelt allahindlust kohe pärast liitumist ning paindlikud piletitüübid võimaldavad viimase hetke muudatusi.

Soodustused ärikliendile
Planeerige, broneerige ja ostke lende WRIS reisibüroost, helistades 6 129 130 või saates email tellimus@wris.ee. Finnairi ärikliendiprogramm pakub teie ettevõttele teenuseid ja vahendeid, mis muudavad reiside planeerimise tõhusamaks. Finnairi ärikliendiprogrammi veebilehelt leiate lisaks broneerimisteenusele oma ettevõtte jaoks sobivaimad reisimisvalikud ja hinnakategooriad.Teie ettevõte saab nautida soodsaid ärihindu kohe pärast programmiga liitumist ning paindlikud piletitüübid võimaldavad viimase hetke muudatusi. Lennupileteid saate lihtsasti broneerida WRISi  kasutajanime ja parooli abil, mis saadetakse teile mõni päev pärast kliendiprogrammiga liitumist e-posti teel.

Allahindlused
Finnairi ärikliendiprogrammil on kolm liikmetasandit: Silver, Gold ja Platinum. Mida kõrgemale tasandile teie ettevõte kuulub, seda rohkem saate allahindlust. Liikmetasandit uuendatakse iga kuue kuu järel ja see määratakse jälgimisperioodi ajal tehtud lennuostude põhjal. Lisainfot liikmetasandite kohta leiate lepingutingimustest.
Tänu Finnairi paindlikele hinnatüüpidele saate oma reisiplaane pärast pileti ostmist muuta. Piiratud pole ka sihtkohas viibimise aeg. Madalama väärtusega piletihinna tüüpe on võimalik igat tüüpi ärikliendihindadega ka kombineerida.

Tase Väiksem ostusumma Allahindlus al hinnatüüpidest C,D,I* (va Jaapan ja Põhja-Ameerika)*** Allahindlus al hinnatüüpidest Y,B,H* (va Jaapan ja Põhja-Ameerika)*** Allahindlus al hinnatüüpidest K,M,P,T* (va Jaapan ja Põhja-Ameerika)***
Silver - 5 % 5 % 3 %
Gold 5000 € 10 % 8 % 5 %
Platinum 10,000 € 12 % 10 % 8 %

*allahindlus piletitüüpidele Business (C, D), Business Saver (I)**, Pro (Y ja B, H), Value (K, M, P, T).
** allahindlus ei kehti pileti etteostuga piletitüübi Business Saver (I) puhul.
*** Silver-, Gold- ja Platinum-taseme allahindlused lendudele Jaapanisse ja Põhja-Ameerikasse: A, J, C, D, I, W, E, Y, B, H = 6%
Finnairi ärikliendiprogrammi ühesuunalendude piletihinna allahindlus kehtib ainult reisiklassis Y (piletitüüp Pro). Edasi-tagasi lendudel peab reis algama ja lõppema samas riigis.

Kohe pärast registreerimist saab teie ettevõte nautida Silver-tasandi allahindlusi, milleks muidu kulub 40 000 tasemepunkti või 24 reisi Finnairi või mõne teise oneworldi-allianssi kuuluva lennufirma liinilennuga. Silver-tasemelt saate liikuda Finnair Plus Gold-tasemele, kui olete jälgimisperioodil kogunud 90 000 tasemepunkti või reisinud 54 korda Finnairi või mõne teise oneworldi lennufirma liinilennuga.  

Finnairi populaarsed puhkusesihtkohad hooajal 2017-18
Et kiiresti Silver-tasemelt aga Gold- või Platinum-tasemele jõuda, pakub Finnair hooajal 2017-18 aga populaarseid sihtkohti üle terve maailma. Saabuval suvel hakatakse lendama nii San Franciscosse USAs kui ka Alicantesse Hispaanias. Ära ei tasuks unustada ka Menorca ja Ibiza saari ning Malagat, kuhu lennatakse tänavu eriti tihedalt. Novembris-detsemrbis 2017 alustatakse hooajalisi liinilende Puerto Vallartasse Mehhikos, Puerto Platasse dominikaani Vabariigis, Goasse Indias ning uudisena Havannasse Kuubal. Lisaks lisatakse lende suure populaarsuse saavutanud paikadesse Tais: Bangkok, Phuket ja Krabi. Et pakkuda Eesti reisijatele paindlikumat teenust ja lühemat ümberistumise aega, korraldab Finnair ringi ka oma lennuplaani, lisades näiteks Helsingi ja Bangkoki vahel reisimiseks ka hilisõhtuse lennu. 
Spetsiaalselt maailmanäituse EXPO 2017 ajaks 20.06.-11.08. avatakse aga ühendus Astanasse.

Äriklientide rõõmuks tihendatakse Singapuri lennugraafik igapäevaseks aastaringselt ning 3 lendu nädalas listakse ka Hongkongi liinile. Selge on see, et Finnair pakub üldse Eesti kliendi jaoks üht kõige mugavamat ja kiiremat otseteed Aasiasse - Helsingi kaudu lennates jõuate mööda kõige lühemat põhjamarsruuti paljudesse Aasia populaarseimatesse sihtkohtadesse.

Alates 2015. aasta sügisest on Finnair tasapisi toonud oma kaugliine teenindama uhiuued Airbus A350 XWB tüüpi lennukid. Kaugemale reisijal on loomulikult märksa suurem võimalus uute lindude tiibadel lennata. Kes aga kaugemale lendamata soovib proovida innovatiivset lennukisõitu, siis saabuval suvel avaneb selleks suurepärane võimalus - A350 opereeritakse London-Helsingi liini. Vihje! Siis soovitame kindlasti proovida Economy Comfort turistiklassi salongi esiosas pakutavaid istekohti, mis muudavad kontinentidevahelise turistiklassis lendamise veelgi nauditavamaks Kõigest mõnekümne-eurose lisatasu eest saate kõrgema kvaliteediga teenuse. Teenuse hinda kuulub 8–13 cm lisajalaruumi, mürasummutavad kõrvaklapid lennu nautimiseks, isiklik mugavuskomplekt, kuhu kuuluvad magamismask, kõrvatropid, sokid, hambahari ja hambapasta, mis on kõik väikeses klassikalise Marimekko mustriga puuvillases kotikeses; pardaleminek ja väljumine eelisjärjekorras.
 

Küsi Wrisi reisikonsultandilt asjatundlikku nõu, millise hinnaklassi piletid annavad ärikliendiprogrammi jaoks kõige enam kasulikke punkte. Helista 6 129 130 või kirjuta tellimus@wris.ee