est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Uudised Finnairilt

  • Müügiperiood 17.04.18 - 31.12.18

Põhjanaabrite lipulaeva Finnairi uudised

Populaarsed sihtkohad 
Põhjanaabrite lipulaev Finnair pakub saabuval talvehooajal populaarseid sihtkohti üle terve maailma. Tuleval talvel hakatakse lendama nii Lyoni Prantsusmaal kui ka Minskisse Valgevenes. Rõõmustamiseks on aga põhjust veelgi -  Funchali, Genfi, Tenerifele, Rooma, Lissaboni ning Malagasse lennatakse saabuval talveperioodil tihedamini kui siiani. Aastaringseteks sihtkohtadeks muutuvad tänavusest hooajast Edinburgh, Gazipasa-Alanya ning Alicante. Et pakkuda ka Lõuna-Eesti reisijatele veel paindlikumat teenust ja lühemat ümberistumise aega, korraldas Finnair ringi oma lennuplaani alates ülikoolilinnast, hakates lendama Tartust Helsingi suunas varahommikul ja Helsingist Tartu suunas hilisõhtul.
Sel talvel alates detsembrikuust alustatakse juba eelmisel talvehooajal populaarsust kogunud hooajaliste liinilendudega Puerto Vallartasse Mehhikos, Puerto Platasse Dominikaani Vabariigis, Goasse Indias ning uudisena Havannasse Kuubal. Lisatakse ka lende suure populaarsuse saavutanud Phuketile Tais ning Tokiosse ja Nagoyasse Jaapanis. 2019 aasta suvehooajal pakub Finnair juba 41 lendu nädalas Jaapani erinevatesse linnadesse. Samuti lisatakse lende Hiinasse ja Hong Kongi. 
Alates 2019. aasta märtsist alustab Finnair lende Los Angelesse. Muidugi lennatakas uhiuue Airbus A350ga  ja seda 3 korda nädalas teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti.  

Ikka kvaliteetne masinapark
Juba alates 2015. aasta sügisest on Finnair tasapisi toonud oma kaugliine teenindama uhiuued Airbus A350 XWB tüüpi lennukid. Sel aastal täieneb masinapark veel mitme lennuki võrra. Kaugemale reisijal on loomulikult märksa suurem võimalus uute lindude tiibadel lennata. Kes aga kaugemale lendamata soovib proovida innovatiivset lennukisõitu, siis selleks on teinegi suurepärane võimalus - A350ga opereeritakse ka London-Helsingi liini ja alates 2019. aasta suvehooajast laupäeviti Brüsseli liini. Vihje! Soovitame kindlasti proovida Economy Comfort turistiklassi salongi esiosas pakutavaid istekohti, mis muudavad kontinentidevahelise turistiklassis lendamise veelgi nauditavamaks. Kõigest mõnekümneeurose lisatasu eest saate kõrgema kvaliteediga teenuse. Teenuse hinda kuulub 8–13 cm lisaruumi, mürasummutavad kõrvaklapid lennu nautimiseks, isiklik mugavuskomplekt, kuhu kuuluvad magamismask, kõrvatropid, sokid, hambahari ja hambapasta, mis on kõik väikeses klassikalise Marimekko mustriga puuvillases kotikeses; pardaleminek ja väljumine eelisjärjekorras.

Internet lennukite pardal  
Juba selle suvehooaja lõpuks peaks 20 lennukit Finnairi Euroopas kasutusel olevast Airbus-tüüpi lennukitest olema varustatud internetiga. Kogu lennupark, mis lendab Euroopas, peaks saama internetiühenduse 2019. aasta suveks.

Broneeri Finnairi lennupiletid meie veebipoes www.booking24.ee või küsi nõu oma Wrisi reisikonsultandilt helistades 612 9130 ja kirjutades tellimus@wris.ee.