est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Nordica uued suvesihtkohad

Hind al 99 €

  • Müügiperiood 26.09.17 - 29.09.18
  • Reisivahemik suvehooaeg 2018

Uudis - 2018. aasta suvel hakkab Nordica lendama 2 kuurortlinna!

Wrisil on heameel teada anda, et järgmisel suvehooajal pääseb Tallinnast veel hõlpsamalt puhkust veetma. Meie hea partner, kodumaine Nordica hakkab tuleva aasta juunikuus lendama 2 uhiuude sihtkohta: Constantasse Rumeenias ja Ohridisse Makedoonias. Ja ikka otselennuga :)

Constanța on üks riigi vanimaid linnu ja Rumeenia suurim sadamalinn, mis asutatud 600. aasta paiku. 280 000 elaniku ja rikkaliku ajalooga Constanța asub Musta mere ääres subtroopilises kliimas. Rumeenia rannajoonel on üle 15 puhkusekuurordi ning imeilusad liivarannad ja muud huviväärsused. Puhkajatel on selles piirkonnas viibides hea võimalus külastada ka lähedalasuvat maalilist Doonau deltat.

Makedoonia populaarseim kuurortlinn Ohrid asub samanimelise järve kaldal ning pakub puhkajatele imekauneid loodusvaateid. Ilus ja romantiline Ohrid on üks vanimaid linnu Euroopas ning kuulub UNESCO maailmapärandi nimekirja. Arhitektuuriliselt on linn väga rikas, kõnekas on juba fakt, et seal asub sama palju kirikuid, kui aastas leidub päevi. Ohridi asukoht on puhkajatele mugav, vaid 70 km kaugusel asub ajalooline Kreeka, ning vähem kui tunniajase autosõidu kaugusel asub Albaania oma imeilusa ja seni veel avastamata Aadria mere rannikuga.

Constantasse lennatakse 16.06.-29.09.18 ja väljumised on plaanitud 2 korda nädalas laupäeviti ning kolmapäeviti. Otselennu aeg on mugav 2,5 tundi.
Ohridi lennud toimuvad perioodil 01.06.-14.09.18, kuid kord nädalas. Lennuajaks kokku 3 tundi.

Wrisist küsi veel:
- kvaliteetset ja hea hinnaga majutust sihtkohas
- ekskursioone, autorenti ja muid reisiteenuseid sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 

Broneeri pilet ise www.booking24.ee või küsi pakkumist Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 / tellimus@wris.ee