est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Nordica ja partnerite uudised 2017

Hind al. 69,90  €

  • Müügiperiood 01.01.17 - 31.12.17

Kodumaise lennufirma Nordica uudised: kasulik ärikliendiprogramm, tihedam ühendus Varssaviga ja 2017. hooaja otseliinid.

Eesti rahvuslik lennufirma Nordica, kes pakub rohkelt sihtkohti ja parimaid lennuühendusi Eestist, annab teada, et Varssavi muutub oluliseks sõlmjaamaks, kasulikud ärikliendiprogrammi soodustused kehtivad ka partnerlennufirmadega reisides ning tänavu avatakse 3 otselendu.

Nordica koostöö strateegilise parteriga LOT Polish Airlines.
Wrisil on heameel teada anda, et meie partner Nordica jätkab plaanipärast arengut ning täiendab oma lendude võrgustikku Varssavi liini. Tähelepanuväärne muudatus on ees ootamas alates 26. juunist, mil Nordica hakkab koostöös strateegilise partneri LOTiga lendama aastaringselt kolm korda päevas Tallinnast Varssavisse, lennuaeg sihtkohta on 1 tund ja 35 minutit.
Nordica juhatuse esimehe Jaan Tamme hinnangul on suurepärane, et Eestil tekib tihe ühendus Tallinna ja Varssavi vahel. „Lennusageduste lisamine antud liinile on olnud väga oodatud ja usume, et mugav Varssavi lennujaam muutub peatselt Eesti klientide jaoks lemmik sõlmjaamaks. Näeme suurt nõudlust nii äri- kui puhkusereisijate hulgas, pakkudes lisaks suurele Poola siseturule edasilennu võimalusi rohkem kui sajasse sihtkohta,” lisas Tamm.
Varssavil on suur potentsiaal mugava sõlmjaamana, kuna lisaks tänastele võimalustele ühildub Nordica uus lennugraafik hästi jätkulendudega Kesk- ja Lõuna-Euroopa ning Kaukaasia suunal. Head ühendused tekivad näiteks Prahasse, Budapesti, Bukaresti ja Sofiasse, Milanosse ja Madridi ning Jerevani, Tbilisisse ja ka Almatõsse. Kõigest tunnise ooteajaga on nüüdsest aga saadaval suurepärased lennuühendused USA suurematesse linnadesse nagu New York, Chicago ja Los Angeles. „Meil on väga hea meel näha kasvavat reisijate arvu Tallinnast läbi Varssavi paljudesse sihtkohtadesse üle maailma. Eestlased on väga pragmaatilised reisijad, kes hindavad kvaliteeti ja efektiivsust. Uued ühendused pakuvad Varssavi kaudu veel samal päeval interkontinentaalseid lende, ilma et reisijad peaksid öö sõlmjaamas veetma. Muuseas, LOT on ainuke lennufirma, kes ühendab niivõrd tiheda lennugraafiku ja laia sihtkohavalikuga Kesk- ja Ida-Euroopat muu maailmaga“, ütles LOT Polish Airlines’i tegevjuht Rafal Milczarski.

Ärikliendiprogrammi boonused.
Kuna Nordica pakub enim hommik-õhtuseid ühendusi algusega Tallinnast, siis on ärikliendil võimalik hommikul mugavalt tööle sõita ja sama päeva sees veel koju tagasi jõuda, mis aitab kõvasti kulusid ja aega kokku hoida.
Kõige märkimisväärsem eelis Nordica ärikliendiprogrammil teiste lennufirmade ees on, et Nordica ärikliendiprogrammiga saab soodustust ka jätkulendudele koostöös partnerlennufirmaga Lufthansa, Austrian Airlines ning Brussels Airlines. Soodustus sõltub ärikliendi tasemest, kuid algab 10% ning kuldkliendil on võimalik saada kuni 15% soodustust. Uuri täpsemalt Wrisi reisikonsultandilt.
Lisaks sellele on Nordica lendudel võimalik saada isiklikke boonuspunkte SAS'i Eurobonus, Lufthansa Miles and More ja kõigi teiste Star Alliance ühendusse kuuluvate lennufirmade boonusprogrammi kaardi omanikel.

Otselennud algusega Tallinnast.
Ise avab Nordica sel kevadel klientide rõõmuks uued otseliinid Peterburgi ja Hamburgi. Sügisel lisanduvad lennud Göteborgi. Samuti tihendab Nordica lennugraafikuid BrüsseliStockholmiViini ja Oslo suunal, suvehooajal lisandub iganädalaselt kolmas lend Odessasse.
Aastaringselt lendab Nordica Tallinnast veel MünchenisseAmsterdamiTrondeimiVilniusesse ja Kiievisse. Lisaks on graafikus tagasi eelmise suve populaarsed hooajalised liinid SplittiRijekasseBerliini ja Nice'i. 


Broneeri Nordica ja partnerite piletid ise www.booking24.ee või küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt telefonil 6 129 130 või saates e-mail tellimus@wris.ee