est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Lufthansa ärikliendile

Hind al. 159 €

  • Müügiperiood 01.05.17 - 31.12.17

Lufthansa ärikliendiprogramm PartnerPlusBenefit uudised.

Lufthansa ärikliendiprogramm PartnerPlusBenefit (PPB) 
Lufthansa korporatiivkliendile mõeldud boonusprogramm PartnerPlusBenefit on firmadele tasuta ja miinimumkäivet ei nõuta. Programmi raames kogub ettevõte boonuspunkte sarnaselt püsireisijate isiklikule programmile Miles&More. 
Kogutud punktid kehtivad kolm aastat ning neid saab hõlpsasti realiseerida: kas upgrade'i tegemiseks Economy klassist Business klassi, Lufthansa äriklassi ootesalongi sissepääsuks (Business Lounge, Senator Lounge või Welcome Lounge), lisapagasi eest kauglendudel või tasuta lennupiletiteks. Tasub meeles pidada, et erinevalt paljudest teistest boonusprogrammidest, saab PPB punkte koguda ka kampaaniahinnaga ostetud lennupiletite eest.
PPB programmis osalevad lisaks Lufthansale veel ka LOT Polish Airlines, Eurowings (sh Germanwings), TAP Air Portugal, Swiss, Austrian Airlines, Air Canada ja United.

UUDIS! Nüüdsest on võimalik Lufthansa boonuspiletite soetamise korral tasuda ka lennujaamamaksude eest PPB punktidega. Lisaks on võimalik PPB punktidega maksta ka istekoha broneeringute eest Lufthansa lendudel. Boonuspileteid ja upgrade'i PPB punktide eest on võimalik tellida 361 päeva enne lendu kas WRIS reisibüroo reisikonsultandilt telefonil 6129 130 või tellimus@wris.ee
Korporatiivkliendi programmiga liitunud pääsevad oma firma kontole ööpäevaringselt ligi spetsiaalselt saadetava veebilingi kaudu.
Rohkem infot PartnerPlusBenefit programmi ja punktikasutuse võimaluste kohta leiad sellelt veebilehelt.

PUHKUSEVIHJE! Kui sul ei ole veel puhkuseplaane 2017-18 sügis-talviseks perioodiks, siis WRIS soovitab soojalt Lufthansa lende Kaplinna Lõuna Aafrika Vabariik al 799 eur, Tampasse USAs 989 eur, Cancuni Mehhikos al 859 eur või Panama Citysse Panama Vabariigis al 859 eur. Kõik lennud on algusega Tallinnast ja vaid ühe ümberistumisega Frankfurdis.